Pomoc zdalna

Kontakt

Dział handlowy
Serwis

Partnerzy

PI

comarch partner logo rgb comarch partner logo color

Szukaj

Płatnik Manager - współpraca PUE - eZLA

Udostepniliśmy nową wersję programy Płatnik Manager - ver. 1.9. Program umożliwia pobieranie zwolnień eZLA bezpośrednio z platformy PUE bez konieczności logowania się do PUE ZUS.

Instrukcja uruchomienia usługi opisana jest w tym dokumencie.

Ulga z tytułu zakupu kas fiskalnych - objaśnienia MF

Ulga na kasy jednak bez wyczekiwania???

Ministerstwo finansów na swoich stronach w dnu 12.07.2019 zamieściło obszerne objaśnienia podatkowe dotyczące ulgi na zakup urządzeń fiskalnych. Od zmiany przepisów minęło prawie 2.5 miesiąca, jednak lepiej późno jak wcale. W zawartym dokumencie możemy przeczytać, że jednak ulga na kasy on-line przysługuje szybciej niż wynika z literalnego brzmienia przepisów. Podatnicy wymieniający kasy na on-line z ulgi mogą skorzystać już w miesiącu w którym rozpoczną prowadzenie sprzedaży za pomocą nowej kasy, a nie jak to można było wyczytać wprost z ustawy - w terminach od kiedy obligatoryjnie muszą ją posiadać.

Treść dokumentu tutaj

Płatnik Manager - dostosowany do zmian w 2019

Dla użytkowników naszego oprogramowania Płatnik Manager dostępna jest aktualizacja dostosowana do nowej wersji Płatnika - 10.02.002. Zapraszamy do aktualizacji programu.

Systemy płatności elektronicznych - PayTel

W ofercie naszej firmy pojawiły się systemy płatności elektronicznych PayTel. Oferta transakcji elektronicznych poszerza naszą ofertę uzupełniając oferowane systemy fiskalne i sprzedażowe o rozliczenia bezgotówkowe.

Zostaliśmy partnerem COMARCH

Z dniem 23.05.2016r staliśmy się partnerem firmy COMARCH. W naszej ofercie pojawiło się oprogramowanie klasy ERP - Optima ERP. Wkrótce na naszych stronach pojawi się elna informacja o produktach i usługach dostępnych w naszej firmie.

ZUS-PEL - nowy dodatek do Płatnika

Zgodnie z informacjami przesyłanymi przez ZUS wszyscy płatnicy składek zgłaszający do ubezpieczenia więcej niż 5 osób winni do dnia 31.12.2015r założyć profil na platformie PUE. Ma to na celu przygotowanie płatników do systemu e-Zwolnienia, który ma obowiązywać od 2016r. W większości przypadków samo założenie profilu na platformie PUE jest niewystarczające - koniecznym staje się złożenie pełnomocnictwa dla osoby, która tym profilem będzie się posługiwała. W takiej sytuacji należy wypełnić i dostarczyć do ZUS wypełniony druk ZUS-PEL. Ponieważ wypełnienie dużej ilości tych dokumentów szczególnie w przypadku biur rachunkowych może być pracochłonne opracowaliśmy narzędzie ułatwiające ten proces - program RaportPEL, który na podstawie danych zawartych w bazie Płatnik umożliwia wydrukowanie w szybki sposób wypełnionego formularza ZUS-PEL. Program można pobrać w dziale 'Pliki do pobrania'.

Płatnik 10.01.001

Jest już ogólniedostępna nowa wersja Płatnika oznaczona numerem 10.01.001. Plik można pobrać z naszego serwera w dziale 'Pliki do pobrania'.

Wszystkie nasze programy (RaportRMUA, RaportRSA, PłatnikManager) są przystosowane do pracy z programem Płatnik 10.01.001.

RaportRMUA v.2.3.1.0 - informacja dla osób które pobrały tą wersję

Osoby, które pobrały wersję 2.3.1.0, lub 2.3.1.1 programu RaportRMUA i mają komunikat o wygaśnięciu prawa do aktualizacji proszone są o sprawdzenie jaka data zawarta jest w ukazującym się komunikacie. Jeżeli data zakończenia subskrypcji zawiera się po dniu 01.12.2013r. - proszę pobrać sobie wersję 2.3.1.2, a wspomniany komunikat nie pojawi się.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!