Płatnik Manager - dostosowany do zmian w 2018

Dla użytkowników naszego oprogramowania Płatnik Manager dostępna jest aktualizacja umożliwiająca drukowanie przelewów do ZUS zgodnie ze zmianami odbowiązującymi od 2018r. Przelew drukowany jest z łączną kwotą składek i wskazaniem indywidualnego rachunku bankowego NRS. Zapraszamy do aktualizacji programu.

Systemy płatności elektronicznych - PayTel

W ofercie naszej firmy pojawiły się systemy płatności elektronicznych PayTel. Oferta transakcji elektronicznych poszerza naszą ofertę uzupełniając oferowane systemy fiskalne i sprzedażowe o rozliczenia bezgotówkowe.

Zostaliśmy partnerem COMARCH

Z dniem 23.05.2016r staliśmy się partnerem firmy COMARCH. W naszej ofercie pojawiło się oprogramowanie klasy ERP - Optima ERP. Wkrótce na naszych stronach pojawi się elna informacja o produktach i usługach dostępnych w naszej firmie.

ZUS-PEL - nowy dodatek do Płatnika

Zgodnie z informacjami przesyłanymi przez ZUS wszyscy płatnicy składek zgłaszający do ubezpieczenia więcej niż 5 osób winni do dnia 31.12.2015r założyć profil na platformie PUE. Ma to na celu przygotowanie płatników do systemu e-Zwolnienia, który ma obowiązywać od 2016r. W większości przypadków samo założenie profilu na platformie PUE jest niewystarczające - koniecznym staje się złożenie pełnomocnictwa dla osoby, która tym profilem będzie się posługiwała. W takiej sytuacji należy wypełnić i dostarczyć do ZUS wypełniony druk ZUS-PEL. Ponieważ wypełnienie dużej ilości tych dokumentów szczególnie w przypadku biur rachunkowych może być pracochłonne opracowaliśmy narzędzie ułatwiające ten proces - program RaportPEL, który na podstawie danych zawartych w bazie Płatnik umożliwia wydrukowanie w szybki sposób wypełnionego formularza ZUS-PEL. Program można pobrać w dziale 'Pliki do pobrania'.

Płatnik 10.01.001

Jest już ogólniedostępna nowa wersja Płatnika oznaczona numerem 10.01.001. Plik można pobrać z naszego serwera w dziale 'Pliki do pobrania'.

Wszystkie nasze programy (RaportRMUA, RaportRSA, PłatnikManager) są przystosowane do pracy z programem Płatnik 10.01.001.

RaportRMUA v.2.3.1.0 - informacja dla osób które pobrały tą wersję

Osoby, które pobrały wersję 2.3.1.0, lub 2.3.1.1 programu RaportRMUA i mają komunikat o wygaśnięciu prawa do aktualizacji proszone są o sprawdzenie jaka data zawarta jest w ukazującym się komunikacie. Jeżeli data zakończenia subskrypcji zawiera się po dniu 01.12.2013r. - proszę pobrać sobie wersję 2.3.1.2, a wspomniany komunikat nie pojawi się.

Płatnik Manager - promocja sylwestrowo-noworoczna

W dniach 31.12.2014 - 04.01.2015 w ramach promocji sylwestrowo-noworocznej proponujemy zakup programu Płatnik Manager z dodatkowym upustem.

Czytaj więcej: Płatnik Manager - promocja sylwestrowo-noworoczna

Płatnik 9.01.001D

Pojawiła się nowa wersja programu Płatnik 9.01.001 - oznaczona literką 'D'.

W programie Płatnik w wersji 9.01.001 D zostały poprawione błędy zgłoszone przez ZUS do wersji programu 9.01.001 A, 9.01.001 B oraz 9.01.001 C.
Dodatkowo zmienione zostały algorytmy wyliczania dla kodów tytułu ubezpieczenia 3000 i 5000 - nowe okno wyboru schematów finansowania.

Poprawiono także:

* weryfikację (kontrolę dokumentów) RZA w zakresie podlegania do ubezpieczeń
* wydruk dokumentów niezweryfikowanych/wprowadzonych - drukowały się puste kartki

Aktualizację można pobrać w dziale 'Pliki do pobrania'.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!