Pomoc zdalna

Kontakt

Dział handlowy
Serwis

Partnerzy

PI

comarch partner logo rgb comarch partner logo color

Szukaj

BiznesLink

Z dniem 05.03.2008r. rozpoczęlismy sprzedaz on-line za pośrednictwem systemu BiznesLink . 

Jest to łatwy i szybki sposób dokonania zakupów za pośrednictwem sieci internet. System dostępny jest tylko dla klientów instytucjonalnych. Niestety nie mogą w nim zaopatrywać się osoby prywatne. Zapraszamy do zarejestrowania się w systemie celem przyznania praw dostepu. Dane do rejestracji prosze przesyłać na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

BiznesLink to unikatowe rozwiązanie mające na celu ułatwienie zakupów produktów z branży IT.  Jego najważniejszym elementem jest internetowy system sprzedaży klasy B2B.

 
BiznesLink oferuje swoim użytkownikom dostęp on-line do bazy kilkunastu tysięcy produktów renomowanych, światowych producentów, zapewniając szeroki wybór sprzętu i oprogramowania. Baza zawiera opisy techniczne i zdjęcia produktów.
 
Wymagania techniczne zostały zredukowane do minimum: do obsługi systemu potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do Internetu. Korzystanie z systemu nie wymaga od użytkownika zaawansowanej wiedzy informatycznej - BiznesLink bazuje na typowej przeglądarce www. Poprzez BiznesLink można realizować zarówno zamówienia na komputery, serwery i sprzęt sieciowy jak i codzienne zakupy tuszy,  tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych. BiznesLink przynosi szereg korzyści dla klienta: uproszczenie zakupów, oszczędność czasu, skrócenie łańcucha dostaw, a dzięki temu redukcję kosztów. Zamawiane produkty trafiają do odbiorcy w następny dzień roboczy po złożeniu zamówienia!
 
Dostęp do BiznesLinka jest bezpłatny. Nie są pobierane żadne opłaty ani za udostępnienie systemu, ani za jego użytkowanie. 

Dzięki tym zaletom BiznesLink podbia rynek sprzedaży on-line,  stając się najpopularniejszym systemem sprzedaży B2B.

BiznesLink to:

 
  • Natychmiastowy dostęp do bogatej oferty produktów IT, ich parametrów i opisów
  • Dokładne informacje o cenach i dostępności 24 godziny na dobę
  • Uproszczenie i ułatwienie procesu zamawiania
  • Szybka dostawa zamówionego produktu
  • Pełna elektroniczna obsługa zamówień
  • Kontrola i śledzenie stanu realizowanych zamówień 
     
   
BiznesLink został stworzony przez największego polskiego dystrybutora branży IT - warszawską firmę ABC Data sp. z o.o. Dostęp do BiznesLinka można uzyskać za pośrednictwem tzw. operatorów systemu.

InnerSoft jest jednym z operatorów systemu BiznesLink.

Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem dostępu do systemu BiznesLink prosimy o kontakt z nami.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!