Pomoc zdalna

Kontakt

Dział handlowy
Serwis

Partnerzy

PI

comarch partner logo rgb comarch partner logo color

Szukaj

Umowy serwisowe

Korzyści z podpisania umowy serwisowej

Podpisanie z naszą firmą umowy serwisowej oznacza dla Państwa koniec zmartwień związanych z utrzymaniem własnego systemu informatycznego, co pozwala skoncentrować się na docelowej działalności Państwa firmy. Takie podejście do problemu informatyzacji zwane outsource'ingiem informatycznym pozwoli Państwu na obniżenie bezpośrednich i pośrednich kosztów utrzymania systemu informatycznego firmy.

Zatrudnianie na stałe pracowników zajmujących się utrzymaniem infrastruktury informatycznej w firmie staje się zbyteczne.

Zyskują Państwo do dyspozycji wyspecjalizowany zespół doświadczonych informatyków, mających dostęp do wsparcia oraz zaplecza technicznego, konsultujących swoje poczynania bezpośrednio z dostawcami sprrętu komputerowego przy rozwiązywaniu bardziej złożonych problemów.

KOSZTY UMOWY SERWISOWEJ

Koszt umowy serwisowej uzależniony jest od ilości sprzętu oraz zakresu świadczonych w jej ramach usług informatycznych. Ustalenie niniejszej ceny następuje po przeprowadzeniu przez nas w Państwa firmie audytu dotyczącego ilości i rodzaju sprzętu, który ma zostać objęty niniejszą umową oraz zakresu wykonywanych w jej ramach usług.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd